Ceny hurtowe i fabryczne drewniane gry i drewniane puzzle chiang maiTutaj mamy wszystkie informacje dotyczące sprzedaży hurtowej i cen naszych fabryk. Chcesz, aby zamówienie zostało odsprzedane lub potrzebujesz prezentu dla swoich klientów z twoim logo, tutaj możesz mieć usługi w tym przypadku. Damy Ci najlepszą obsługę i drewniane gry i puzzle drewniane z ponad 500 artykułów. Pobierz i sprawdź listę zamówień i zapoznaj się z naszym artykułem, zanim pokażemy w sklepie internetowym z naszymi cenami fabrycznymi .....

Jesteśmy Ting Tong Wooden Games i produkujemy ponad 20 lat drewnianych gier i drewnianych puzzli i mamy klientów i statek na całym świecie. Ting Tong Wooden Games znajduje się na północy Tajlandii, w Chiang Mai, a jeden z producentów, który produkuje i dostarcza drewniane gry i zabawki wysokiej jakości. Ting Tong Wooden Games ma więcej zaufania do rozwoju biznesu dzięki głęboko zakorzenionym relacjom naszych dostawców, pracowników i potencjalnych klientów w zakresie systematycznej długoterminowej współpracy. Produkujemy wysokiej jakości drewniane puzzle, drewniane łamigłówki i edukacyjne giętarki do umysłu. Produkujemy puzzle drewniane 3D i 2D, gry iq, gry w kości w drewnie i gry strategiczne w wersji drewnianej. Mechaniczne drewniane puzzle w wielu rodzajach i wzorach, wszystkie wykonane są z naturalnego drewna samanei i stanowią wspaniałe prezenty dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. W naszym sklepie internetowym mamy piękne, ręcznie wykonane produkty drewniane, które wkrótce otworzą dla klientów hurtowych i retrailing. Duża różnorodność naszych ręcznie robionych produktów sprawia, że ​​serce każdego miłośnika łamigłówek bije coraz wyżej! Mamy około 520 różnych drewnianych gier i drewnianych puzzli, a my przygotujemy zamówienie na czas i gotowe do wysyłki w pudełkach z listą przewozową. Możesz użyć, jeśli masz, własnego partnera do wysyłki lub dajemy Ci najlepszy kontakt od naszego partnera do wysyłki, z którym współpracujemy przez ostatnie 20 lat.

Jeśli chcesz zamówić, nie mamy żadnych minimalnych zamówień na każdy artykuł, ale możesz wybrać spośród około 520 drewnianych gier i drewnianych puzzli, czasami w różnych rozmiarach, jak chcesz. Możesz wybierać spośród wszystkich artykułów tak, jak chcesz, aby ich ilość była zmienna od 20, 50 lub od 100 do 1000. Wszystkie produkty, które łatwo znajdziesz w różnych kategoriach:

 

wszystkie gry drewniane gry w kości gry strategiczne gier rozrywki w małpa pod drzewemWszystkie drewniane puzzle, Puzzle z blokadami, Puzzle z węzłami, Puzzle ze stringami, wykonane z Monkey Pod Wood i Pentominoes Puzzle Samanea Woodwooden puzzle solutions and wooden games rules for dice games and strategy gamesdrewniane puzzle i klub społecznościowy

Możemy, jeśli chcesz, przygotować rozwiązania dla każdej pojedynczej gry i układanki z Twoim logo i informacjami, których potrzebujesz w swoim kraju. Tę usługę, którą pobieramy oddzielnie, można znaleźć na liście zamówień. Możliwe jest również tworzenie logo na każdej grze i puzzle jako druk cyfrowy lub druk laserowy. Musimy o tym porozmawiać, a my także zażądamy oddzielenia tej usługi.

soulution for print and download as pdf file

Wkrótce skończymy z naszą nową witryną internetową, aby pokazać wszystkie nasze produkty online na zamówienie. Po prostu wszystkie gry są już pokazane w sklepie internetowym, ale w przypadku ponad 350 zagadek potrzebujemy więcej czasu. Jeśli będziemy gotowi na wszystkie produkty, będzie możliwe zamówienie w sklepie detalicznym i wholsale ceny fabrycznej na naszej stronie internetowej. Po prostu zarejestruj się i daj nam znać, że chcesz być klientem hurtowym, damy Ci dostęp do tego poziomu, aby odwiedzić naszą stronę ze wszystkimi drewnianymi grami, które już widzieliśmy w cenach fabrycznych. Podpisz tutaj:Ting Tong Wooden Games and Puzzle Chiang Mai ThailandNa razie dam ci, że masz wszystkie drewniane gry i wszystkie drewniane puzzle do wyboru, naszą listę zamówień fabrycznych. Otrzymasz plik exel, w którym znajdziesz wszystkie informacje i gry o wielkości i wadze zamówienia. Jeśli chcesz, możesz zamówić na tej liście i odesłać nas z powrotem. Możesz zarejestrować się na naszej stronie internetowej i poinformować nas, że chcesz się zarejestrować i wymienić jako hurtownika. Dajemy Ci dostęp do tego poziomu sprzedaży hurtowej i możesz przesłać swoją listę zamówień jako plik .exel lub .rar. Lista wyliczy cenę, ilość i rozmiar oraz wagę samej wysyłki, a następnie uporządkuje ilość, którą chcesz mieć.

pobierz tutaj bezpośredni plik exel:

www.ting-tong-wooden-games.com/download/ting-tong-wooden-games-order-list.xls


Importuj i wiedz, że przyjmujemy zamówienie w momencie, gdy wysłano Ci 50% depozytu na nasze konto lub w gotówce, jak chcesz. Po tym, jak zaczniemy pakować twoje gry i skończymy na czas, aż nadejdzie twoja data dostawy.

Mam nadzieję, że najpierw dostarczyłem ci krótką aktualizację i masz nadmiar. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną.
Prosimy o kontakt z nami i zadawanie pytań

Z poważaniem

Yen Yen

phone: +66984730036
mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
web:    www.ting-tong-wooden-games.com
wooden games and wooden puzzle Chiang Mai Thailand
Ting Tong Wooden Games
Chiang Mai / Thailand
 x 

Twój koszyk jest pusty