Ręcznie robione unikalne drewniane gry Ting Tong, drewniane puzzle z Chiang Mai w Tajlandii, do sprzedaży hurtowej.

nowości na temat nowych drewnianych gier i drewnianych puzzlisklep z drewnianymi grami i drewnianymi puzzlamizasady gry dla gier drewnianych i rozwiązania dla drewnianych puzzligry drewniane i społeczność drewnianych puzzli

Ting Tong Wooden Games znajduje się na północy Tajlandii, w Chiang Mai, a jeden z producentów, który produkuje i dostarcza drewniane gry i zabawki wysokiej jakości. Ting Tong Wooden Games ma więcej zaufania do rozwoju biznesu dzięki głęboko zakorzenionym relacjom naszych dostawców, pracowników i potencjalnych klientów w zakresie systematycznej, długoterminowej współpracy. Po prostu przechodzimy do następnego poziomu, otwieramy już nową fabrykę, aby produkować nasze drewniane gry i drewniane puzzle w zaledwie jednym wyborze spośród ponad 500, puzzle i gry w drewnie, po 20 latach przyjaźni z naszymi międzynarodowymi klientami. Odnotowaliśmy sukcesy w ciągłym zwiększaniu zapotrzebowania na towary zarówno na rynku zagranicznym, jak i krajowym i dorastamy z naszymi klientami przez ostatnie 20 lat. Od kilku lat sprzedajemy również w Internecie i wielu platformach hurtowych i retrailing naszych drewnianych gier i drewnianych puzzli.

Jenga Tower hurtownia drewnianych gier Tajlandia fabryka w Chiang Maidrewniany stół bilardowy hurtowy Ting Tong Wooden Games Chiang Mai, Tajlandiawyprzedaż drewniane gry domino hexadomino triomino tajskie drewniane gry chiang maipomysły na prezenty i inne gry drewniane bestsellerów i drewniane puzzle chiang mai thai drewniane fabryki gier Tajlandia

Specjalizujemy się w myśleniu i uczeniu się, a przede wszystkim w zabawie! Prowadzimy różnorodne gry dla młodych rozwijających się dzieci, aż do gier, które pomagają zachować mądre umysły w późniejszym życiu. Wierzymy, że możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę! W życiu istotne jest poszerzanie umysłu i próbowanie wszystkich sposobów rozwiązywania zagadek. Musimy codziennie uczyć się nowych rzeczy i przezwyciężać małe wyzwania, które nam przeszkadzają. Nasze drewniane puzzle zachęcają do tego, że „mogę rozwiązać zagadkę”, którą wszyscy posiadamy. Obsługując te ręcznie wykonane drewniane gry i drewniane puzzle, możemy cieszyć się prostotą powrotu do natury, aby poszerzyć naszą bazę wiedzy. Pomyśl w każdym kierunku, pomyśl po wyjęciu z pudełka i zobacz, jakie możliwości możesz teraz stworzyć nie tylko za pomocą zagadek, ale także w swoim życiu.

handmade wooden puzzle production ting tong wooden gamesWysokiej jakości drewniane puzzle, drewniane łamigłówki i giętarki edukacyjne. Produkujemy puzzle drewniane 3D i 2D, gry iq, gry w kości w drewnie i gry strategiczne w wersji drewnianej. Mechaniczne drewniane puzzle w wielu rodzajach i wzorach, wszystkie wykonane są z naturalnego drewna samanei i stanowią wspaniałe prezenty dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. W naszym sklepie internetowym mamy piękne, ręcznie wykonane produkty z drewna, które wkrótce otworzą dla klientów hurtowych i ponownego napinania. Duża różnorodność naszych ręcznie robionych produktów sprawia, że serce każdego miłośnika łamigłówek bije coraz wyżej!

handmade secret box wooden puzzle production ting tong wooden games chiang maiDrewniane puzzle i drewniane gry łączą mistrzostwo rzemiosła rzemieślniczego z czystym, wyrafinowanym stylem. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie i jesteśmy przekonani o wyjątkowym kunszcie i nie zgadzamy się na kompromisy w zakresie najwyższej jakości materiałów, ponadczasowych projektów czy ręcznie wykonanych prac ręcznych. Jesteśmy dumni z kreatywnych ambicji naszych rzemieślników i naszego osobistego zaangażowania w doskonałość dzięki temu miłemu małemu drewnu. Produkujemy z drewna Samanea, znanego również jako drewno pod małpami, lub pod inną nazwą to drewno z drzewa deszczowego, Kayu, Suwar (lub Suar) ), jest formą mahoniową i jest o wiele lepszą jakością drewna do rzeźbienia niż tańsze rodzaje drewna, takie jak Kayu Pule, Kayu Sandat lub Kayu Cempaka. Znajdź wszystkie produkty, mamy ponad 500 drewnianych gier i drewnianych puzzli w najwyższej jakości i wzornictwie, na zamówienie w handlu hurtowym dla Twojej firmy, lub dla Ciebie jako miłośnika naszych drewnianych puzzli i drewnianych gier w retrailing.

 

ting tong wooden games factory produce handmade wooden puzzle with monkey pod wood in chian maiDrewniane łamigłówki to specjalność, która jest bardzo popularna dla prezentów i osób poszukujących nietradycyjnych wyzwań dla umysłu. Jesteśmy jednym z ulubionych producentów tych wspaniałych zagadek, które są jedynymi w swoim rodzaju, ręcznie robionymi i trudno je znaleźć nigdzie indziej. Z ponad 350 różnymi drewnianymi puzzlami i drewnianymi grami, mamy szeroką bazę i oferujemy szeroką gamę popularnych, a zwłaszcza nowych i stworzonych przez siebie gier i drewnianych puzzli. Przekonaj się sam i zobacz nasze produkty z drewna i zdecyduj, że wypróbujesz te, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie. W handlu detalicznym, ale głównie w sprzedaży hurtowej, w celu odsprzedaży, oferujemy nasze gry bezpośrednio z fabryki, od naszej własnej produkcji, do Ciebie.

Oprócz cierpliwości i wytrwałości, zręczność wymaga umiejętności w zakresie drewnianych gier logicznych, ponieważ gry logiczne łączą układy z umiejętnościami motorycznymi. Aby dostać się do celu i rozwiązać łamigłówki, Twoja umiejętność zostanie zaostrzona. Planowanie z wyprzedzeniem planowania kolejnych kroków pomoże Ci szybko się uczyć. Przekroczenie granic własnego umysłu może stymulować rozwój osobisty. Nasza gama gier mózgowych jest idealna dla początkujących i dla profesjonalistów! Podobnie wiek nie ma znaczenia. Od młodszych do starszych, wiele osób korzysta z tego rodzaju gry cierpliwości. Zabawa jest oczywiście zawsze na pierwszym planie w każdej grze logicznej. Ale także dyscyplina w riddlingu zachwyci Cię celem, jakim jest rozwiązanie każdej łamigłówki i zawsze Cię inspiruje. Prawdziwy magiczny moment, w którym rozwiązujesz łamigłówkę, o której tak długo zastanawiasz się, każdy powinien doświadczyć raz. Grając z różnymi układankami, zawsze zauważasz, że jest to wzbogacające i stymulujące puzzle! Niezależnie od tego, czy wolisz skomplikowane łamigłówki, czy też drewniane układanki, możesz użyć umiejętności i szczęścia, aby rozwiązać zagadkę lub użyć swojego analitycznego umysłu i rozwiązać zagadkę z cierpliwością i wytrwałością. Nawet jako prezent, puzzle są oryginalnym pomysłem. Jest coś dla każdego!

 

 

wooden puzzle handmade samanea wooden factory thailand chiang mai

Pracujemy z drewnem samanea, co pobieramy z plantagenu w Tajlandii. Nazwa naukowa to drewno Suwar / Suar dla Samanea lub Saman i jest powszechnie znana w języku angielskim jako drewno Rain Tree. Inną popularną nazwą drzewa deszczowego jest Monkeypod, odnoszące się do tego, że ma on jadalne strąki, które są jadalne. Kolor ma kolor od jasno złotego do ciemnobrązowego, czasami z ciemniejszymi smugami w pobliżu czerni. Drewno bielu jest zwykle cienkie i żółto-białe, wyraźnie odgraniczone od twardzieli. Monkeypod jest czasem widziany z mocno zarysowanymi kręconymi lub dzikimi wzorami ziarna. Ziarno jest zwykle proste, ale może również być zblokowane lub faliste. Tekstura jest średniej do grubej, z średnimi do dużych otwartych porów i umiarkowanym naturalnym połyskiem. Monkeypod jest ogólnie łatwy w użyciu zarówno z narzędziami ręcznymi, jak i maszynowymi, jednak każde zblokowane ziarno może spowodować rozmycie lub rozdarcie ziarna podczas operacji strugania, dlatego używamy go, ale więcej o kolorze drzewa z drewna Monkeypod od białego do ciemnobrązowego.

Aby zamówić lub więcej informacji, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mówimy w języku tajskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i polskim. Dziękujemy za oglądanie i udostępnianie!

 x 

Twój koszyk jest pusty