ręcznie połączyć cztery gry strategiczne z drewnianymi chipami wykonanymi w chiang mai ting tong drewnianej fabryceWysokiej jakości i unikalne puzzle, łamigłówki, puzzle iq oraz gry z naturalnego drewna Samanea dla handlu hurtowego i detalicznego. Ting Tong Drewniane gry produkują we własnej fabryce w Chiang Mai w Tajlandii, podchwytliwe łamigłówki i gry z drewna Monkey Pod w szlachetnym designie. Produkujemy puzzle 3D i 2D, puzzle interlock w drewnie, pentomino, puzzle, gry w kości i gry strategiczne z drewna Samanea ....

nowe tajne drewniane pudełko w kolorze drewnianej wersji z chiang mai drewnianej szczypce ting tongDrewniane puzzle w wielu stylach i wzorach, wszystkie wykonane ręcznie z naturalnego drewna Samanea, są świetnym pomysłem na prezent dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. Łamigłówki łamigłówek są specjalnością w drewnianych łamigłówkach i prowokujących do myślenia ćwiczeniach, które są bardzo popularne jako prezenty. Ci, którzy szukają nietradycyjnych wyzwań duchowych lub chcą dać coś specjalnego, są właśnie tutaj. Ting Tong Wooden Games to ulubiona marka w Chiang Mai, dla tych wspaniałych puzzli i gier z drewna. Oferujemy duży wybór pięknych, wysokiej jakości drewnianych puzzli, drewnianych łamigłówek i gier edukacyjnych, idealnych dla wszystkich grup wiekowych. Unikalne drewniane puzzle są wykonane ręcznie i mają piękny design, a inne trudne do znalezienia. Już wkrótce nasze nowe, ręcznie wykonane produkty z drewna są dostępne w naszym sklepie, który jest nowością, a następnie pokazujemy całą nową grę i puzzle w naszych nowych kategoriach. Duża różnorodność naszych ręcznie robionych drewnianych produktów sprawia, że ​​każde serce miłośnika puzzli bije szybciej! Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i zachowaliśmy naszą dobrą wiarę w nadzwyczajnym kunszcie, z wysokiej jakości materiałami, ponadczasowymi projektami i szytymi na miarę pracami. Możemy z dumą wskazać kreatywne ambicje naszych rzemieślników i pokazać nasze zaangażowanie w doskonałość i jakość, a także naszą kreatywność w rozwoju. Produkujemy z drewna Samanea, inną nazwą, dla drewna Samanea, drewna z desz- czu, Kayu, Suwar (lub Suar), formy mahoniu, która ma znacznie wyższą jakość, aby tworzyć drewniane gry, a przede wszystkim układać precyzyjnie milimetrowe układanki. produkować. Znajdziesz tu wszystkie produkty naszej produkcji, ponad 500 drewnianych gier i drewnianych puzzli o najwyższej jakości i wzornictwie, hurtowych dla Twojej firmy, lub dla klienta, jako fani puzzli na zamówienie. Dla potencjalnych kupujących, którzy chcą kupować nasze gry w celu odsprzedaży, można wymienić jako hurtownika z nami, a następnie uzyskać ceny fabryczne. Wspieramy Twoją sprzedaż w naszym systemie franczyzowym. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Po prostu spróbuj zdobyć trochę drewna.

Samanea drewniane kostki i gry rozrywkowe produkują w Chinach Ting tong chiang mai

Oferujemy szeroki wybór pięknych, wysokiej jakości drewnianych puzzli, drewnianych łamigłówek i gier edukacyjnych, idealnych dla wszystkich grup wiekowych, wszystkie wykonane są z naturalnego drewna bez obróbki chemicznej. Zobaczysz klasyczne projekty, unikatowe projekty i puzzle, które zmartwychwstaliśmy, które nie były tworzone od pokoleń. Drewniane puzzle oraz gry drewniane są zawsze specjalnym prezentem o wymagającym i szlachetnym wzornictwie, które są bardzo popularne i stanowią wyzwanie dla kreatywnego ducha. Jesteśmy jednym z najpopularniejszych producentów tych drewnianych puzzli i drewnianych gier, które wykonujemy ręcznie i naturalnie przetwarzamy dla Ciebie. Z ponad 500 różnymi drewnianymi puzzlami i drewnianymi grami, mamy szeroki wybór i oferujemy największy wybór drewnianych puzzli i drewnianych gier. Przekonaj się i przyjrzyj się naszym produktom z drewna i zdecyduj, które z nich najbardziej Ci odpowiadają. Oferujemy nasze drewniane gry i drewniane puzzle w sprzedaży detalicznej bezpośrednio do klienta tutaj, w sklepie internetowym, ale także w sprzedaży hurtowej, w celu odsprzedaży, w sklepie internetowym można zarejestrować się jako firma i zakupić wszystkie gry w cenie hurtowej.

 

Współpracujemy z drewnem Samanea, które otrzymujemy z plantacji w Tajlandii. Nazwa naukowa to Suwar / Suarwood dla Samanea lub Saman i jest powszechnie znana w języku angielskim jako drewno z desek deszczowych. Innym powszechnym terminem dla drzewa deszczowego jest Monkeypod, odnosząc się do faktu, że drzewo Samanea ma jadalne kapsułki nasienne. Kolor zazwyczaj jest jasno-biały od złotego do ciemnobrązowego, czasem z ciemniejszymi paskami, które wydają się prawie czarne. Drewno bielu jest zazwyczaj cienkie i żółto-białe, wyraźnie zaznaczone z drewna rdzenia. Monkeypod jest czasem uformowany z bardzo dobrym wzorem, kędzierzawym i dzikim ziarnem. Struktura drewna Samana jest średniej do grubej, z średnimi do dużych otwartych porów i umiarkowanym naturalnym połyskiem. Monkeypod jest zwykle łatwy do edycji. Dłoń i / lub obrabiarki pozwalają nam obrabiać drewno z milimetrową dokładnością. Jest to jeden z powodów, dla których stosujemy drewno Monkeypod, ale najważniejszym powodem jest trójbarwny kolor drewna Monkeypod od białego do ciemnego brązu.

Gry strategiczne i rozrywkowe produkują kości w drewnie samanea w drewnie ting tong chiang maidrewniane string puzzle z drewna samanea wykonane w Chiang mai Tajlandia w Ting tong fabryka gier drewnianychwąż sześcian poziom pole nowe drewniane puzzle kolekcja z ting tong drewniane gry fabryka Chiang mai

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, sklepu z muzeami, sklepem z pamiątkami lub aspirującym przedsiębiorcą i chcesz sprzedać nasze puzzle, skontaktuj się ze mną w celu uzyskania informacji o hurtowej sprzedaży. Wspieramy również firmy wszelkich rozmiarów w działaniach promocyjnych. Możemy grawerować laserem dowolny z naszych drewnianych elementów z Twoim logo lub wiadomością za bardzo rozsądną cenę. Aby zamówić lub uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Mówimy po angielsku, niemiecku, rosyjsku i polsku .... Dziękujemy za odwiedzenie strony ... Dzięki za części z innymi w sieciach społecznościowych!

 x 

Twój koszyk jest pusty